Modus Operandi Antoloji.com

İmkânsızlık bir lisân-ı hâldir zannımca ve "bundan böyle ben bir göçebe kadar hürüm ve dilediğimce ölmek hürriyetine sahibim" demektir. Şu gördüğünüz enine sürülmüş ovalar, her gördüğümde bir insan mesafesi yaklaşıp teşekkür ..

Devamını Oku
 • Dehliz Den
  Dehliz Den 01.05.2017 - 13:09

  Yok hükmünde

 • Dehliz Den
  Dehliz Den 29.04.2017 - 18:25

  laciverte ulaşmak için maviden geçiyoruz...

 • Dehliz Den
  Dehliz Den 12.04.2017 - 20:42

  Erguvan rengi degil diyorsun yani ;)

Toplam 16 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR


 • evrim teorisi

  24.05.2017 - 07:56

  Arkadaş, teoriye ihtimal diyen var ya. Çamaşırlar bugün kurur mu kurumaz mi? Bir ihtimal :))) Bacı ihtimalle teori arasında kaç basamak var biliyon mu sen. Bu arada Darwini topyekûn kabul etmem ama bunca çalışmaları gece kafeye oturup acabağlarla yaptığını mı saniyosunuz. Sonradan çarpıtılmış bir çok fikri olmasına rağmen hala Galapagos adasında türler üzerinde çalışmalar yapan dev ölçekli araştırma grupları var. Biz de burdan sorvayvir izleyip ihtimal diyoz adamlara :)

 • evrim teorisi

  24.05.2017 - 07:49


  Önce teorinin bilimsel olmadığını, ya da teorinin bir ihtimal oldugunu savunarak bilimsel açıklamalarla zihnimi dağlayan ablalar abiler Darvin gibi bir bilim adamını "beğğncee öyle" diyerek çürüttüler. (Alkışlar giriyor tam burda) Sonra efendim Evrim teorisini sarf maymun insan ilişkisi olarak algılayan ve yine beğnce biz maymundan gelmedik diyerek bilim otoritelerini alt üst eden ablalar abilere de alkışlar. Bu bilimsel beğnncelerinizle hangi ekole dahil oldunuz bilmem ama Darwinizm sadece maymundan gelme zıkkımı değildir. Evet ben de inanmıyorum aslında bu maymun olayına. Bu kadar sevimli hayvanlardan geliyor olamayız.

 • uzay algısını yitirmek

  07.05.2017 - 15:08


  Kurbanın Son Günleri- José Pablo Feinmann
  Ayrıntı yayınlarının "kara serisi"ni de tavsiye ettik bir Ayrıntı manyağı olarak. İyi okumalar falan filan :)

Toplam 396 mesaj bulundu

TÜM YAZILANLAR